Srpen 2011

Ask Me

31. srpna 2011 v 14:13 Ask Me
Založila jsem si další rubriku Ask Me !! Kde se mě budete moci ptát na cokoliv :) Doufám že bude mít úspěch, jinak odkaz na ní najdete v mém volitelném boxu v MENU :)


Omlouvám se

31. srpna 2011 v 13:42
Chtěla bych se omluvit za zmatky zde :-( dost mě to mrzí, jelikož blog zase blbne .. a buď se mi místo 3 videí zobrazí 2 a to nefunkční a nebo nějaké video úplně někde jinde .. no snad se to brzy spraví a prozatím se vám moc omlouvám :o(


Dnes nic

31. srpna 2011 v 12:50
Ahoj, tak dnes nejsou opět žádné novinky, což znamená, že budu pracovat na blogu jako takovém, dnes hodlám blog celý vylepšit, nainstalovat nové ikonky, oddělovače, předělám fotky, články, volitelný box v menu a tak dále. Zkrátka dnes hodlá blog doupravit, tak aby byl přehledný a tak aby se vám líbil.

Užívejte si poslední prázdninový den !!


Dneska v kině

30. srpna 2011 v 18:49
Ahoj, tak sem chci napsat můj zážitek z dnešního Never say Never. Kámoška vyhrála ve fine rádiu 4 lístky do VIP kina jen pro výherce na Justinův film Never say Never :) Čekala jsem, že to bude normální jít do kina a koukat na film, nic víc, ale nejdřív tam přišla skupina 5Angels, poté Ben Christovao s Noahem, kteří mimochodem seděli nad námi !!! a po té se křtilo dvd NSN :) No prostě byla to paráda a pak řekl uvaděč, ať si všichni přichystáme foťáky a pak řeči o tom, že se Justin nemohl dostavit dřív než niní a pak pustili písničku a přišel Ondra Havel jako Justin Bieber, je mu neskutečně podobnej a udělal show... a pak začal film (mimochodem byl fakt úžasnej) . No prostě super den :) A od zítřka si budete moci koupit DVD NSN, radím kupte si ho, je fakt úžasný :)


Pre-show VMA´s

30. srpna 2011 v 10:29
Tak jsem si právě dočetla další novinky o Sel a VMA´s :)
Jak už jistě mnoho z nás ví, tak Selena měla tu čest moderovat Pre-show a to je pro ní velké + jelikož tato show měla prý rekordní sledovanost. Na tuto show se dívalo přes 7 milionů lidí :) což je vážně úžasné. A já jen doufám, že bude moderovat více takovýchto akcí ;)


Video Music Awards MTV, další videa

30. srpna 2011 v 10:18
28.8. /2011

A mám tu pro vás další, rovnou dvě videa z MTV VMA, mě osobně se moc líbí :)Jelena

30. srpna 2011 v 1:08 JELENA
Založila jsem tzv. "projekt Jelena" budu zde dávat fotky a články o Justinovi a Seleně :) snad bude mít rubrika úspěch :)


VMA's 2011- style

29. srpna 2011 v 21:49

MTV sestavili seznam 10 nejkrásnějších outfitů z MTV Video Music Awards :) Samozřejmě, Sel tam chybět nemůže.:) Kromě Seleny tam také zařadili Beyoncé, Katy Perry, Kelly Rowland, Zoe Saldana, Ashley Rickards, Nicki Minaj, Jessie J, Demi Lovato a Jojo. K Seleně tam napsali:
" Co by byl tenhle seznam bez rozkošné Seleny Gomez? Tento meteor dívčího stylu neustále roste, a tento černý krajkový hi-low lem šatů Julien MacDonals spojený se zlatými boty s podpatky Briana Atwooda je další úžasná věc na vrub k přidání na její pás. "

Twitter Message *

29. srpna 2011 v 21:46
Selena Gomez
It's a Reese Witherspoon marathon on the bus. LOVE her♥ Selena Gomez

29. srpna 2011 v 20:14 | Sabča
Zde naleznete volné layouty se Selenou Gomez. Grafice se věnuji jen proto, že mě baví ji vytvářet. Berte prosím ohledy na to, že nemám ani nestuduji žádnou grafickou školu a grafice se profesionálně nevěnuji. Děkuji.

Pravidla
1.Layout nebudeš vydávat za svůj.
2. Nebudeš jej nijak upravovat.
3. Layout ti nastavím já (nedělám návody)
To je vše :)Spokojenost 50%
Máš-li zájem o tento layout, napiš do komentářů Sellay1.

Spokojenost 58%
Máš-li o tento layout zájem, napiš do komentářů Sellay2.


Spokojenost 83%
Tento layout dělám ve všech barvách.
|Náhled|
Máš-li zájem o tento layout, napiš Sellay3.

Spokojenost 100%
|Náhled|
Máš-li zájem, napiš Sellay4.


Spokojenost 78%
Chceš tento layout? napiš do komentářů Sellay5.

Spokojenost 100%
Chceš tento layout? napiš do komentářů Sellay6

Spokojenost 100%
Chceš tento layout? napiš do komentářů Sellay7


Nekopíruj!