Únor 2012

Selena dala na instagram květinovou fotku

2. února 2012 v 17:40 | Sabča
To je fakt nádherný instagram, Selena už asi myslí na jaro, dala si na instagram Slunečnici, je to fakt krásní, určitě u nich není zima jako u nás, dneska jsem málem zmrzla! :D také je vám tady zima? Já se na jaro těším a tahle fotka mi ho moc připomíná :-)


Selena a Ashley Cook v Chile

2. února 2012 v 16:27 | Sabča
Přeji všem krásné odpoledne, dnes mi odpadl balet, takže můžu už teď přidávat články, což je super, protože mě to baví, dneska jsem taky narazila na jeden nádherný blog o Seleně Gomez, byl fakt dokonalý, ale to jen pro zajímavost. Teď už k článku, každý ví, že Selena byla i včera v Chile, odpoledne tam strávila v obchodech s Ashley Cook a poté šla na večeři v Santiagu s Eli Roth. Mám tu fotky z obchodů, kde byla Sel s Ashley Cook.V Chile s fanoušky

1. února 2012 v 14:16 | Sabča
Dobré odpoledne přeji, dnes je první den v novém měsíci Únor a já jsem nemocná :-/ No jo, ale teď k článku, mám tu video jak se Sel setkala s mladou faninkou, je to roztomilé, ale upřímně být Selenou tak už nemůžu z těch všech podpisů :-D Jinak také mě přijali na tu hereckou konzervatoř, v pořádí jsem z holek první a mám z toho obrovskou radost! :-) Takže příští rok nová škola se spoustou mích dosud kámošů a brzy spolužáků, což je bomba a co vaše novinky? Povídejte, pište! :-)


Selena a nový instagram

1. února 2012 v 14:12 | Sabča
Sel přidala další obrázek na instagram, je to zajímavé, jak na ní ten pán kouká :D